Twarz to także szyja oraz dekolt

Twarz to także szyja oraz dekolt
Klasyczna, a zarazem elegancka suknia wieczorowa z gorsetem Zobacz jak odpowiednio dobrać spódnice do własnej budowy ciała

Bardzo często popełnianym błędem, który zdecydowanie wynika z nieświadomości kobiet, co może być pewnym uzasadnieniem, jest nakładanie kremu z pominięciem szyi oraz dekoltu.

O ile u pań mogę to jakość zrozumieć, to jednak działalnie kosmetologów jest zdecydowanie nieuzasadnione. Przecież pięknie wygładzona skóra twarzy nie wygląda korzystnie na tle pomarszczonej, czy mało jędrnej szyi.

Sposób nakładania kosmetyków na te trzy partie dotyczy nie tylko kremu, ale także wszystkich innych preparatów oraz aparatury, których używamy podczas zabiegu. Jeżeli chcemy naprawdę zadbać o naszą urodę weźmy sobie tą cenną uwagę do serca.

Podczas nakładania kosmetyku zacznijmy od dekoltu oraz szyi kierując się ku górze, dzięki temu nie tylko ją odżywimy, ale także poprzez delikatne wmasowanie przyczynimy się do jej ujędrniania i napięcia. W ten sposób powinnyśmy nakładać krem już od dwudziestego piątego roku życia, aby przeciwdziałać procesom starzenia twarzy, szyi oraz dekoltu.