Serum – bomba witaminowa dla skóry

Serum – bomba witaminowa dla skóry
www.monalisa-poznan.pl/cennik/pielegnacja-twarzy/lifting-twarzy/ Każda kobieta marzy, aby nosić jedynie oryginalne garsonki na codzień

Aby nasza codzienna pielęgnacja przynosiła jeszcze lepsze efekty, warto wykorzystać dobrodziejstwa substancji aktywnych, których duże ilości możemy znaleźć w preparatach w formie serum do włosów. Są to bardzo dobre preparaty, które wykazują wielo kierunkowe działanie, mające na celu dostarczenie niezbędnych dla skóry substancji odżywczych, które po regularnym stosowaniu przynoszą zaskakujące efekty.

Tego typy preparatów możemy znaleźć bardzo dużo, każde ukierunkowane na konkretne problemy, ale także zapobiegające ich powstawaniu. W zależności od marki oraz właściwości dostępne są specjalne ampułki, kapsułki lub większe buteleczki ze specjalnym dozownikiem.

W przypadku kapsułki jednorazowo możemy zużyć cały preparat w pozostałych formach ilość preparatu uzależniona jest od naszej skóry, ile zdoła „wypić” tyle musimy nałożyć produktu. Serum dobrze pozostawić na kilka minut, a pozostałość spróbować wmasować w skórę, jeżeli się nie wchłonie można osuszyć lekko chusteczką, a następnie nałożyć krem.

www.dzieci.łódka.com.pl