Rzęsy na miarę

Rzęsy na miarę

Rzęsy stały się ostatnio bardzo istotnym elementem makijażu, tym bardziej, że często to właśnie tylko je malujemy, szczególnie latem. Sposobów na ich wydłużenie oraz pogrubienie jest bardzo wiele i tylko od nas zależy, które zastosujemy.

Najlepszym sposobem jest z pewnością stosowanie specjalnych odżywek, które w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Na uwagę zasługują trzy wiodące firmy, których nazwy z wiadomych względów nie mogę przytoczyć, jednak z pewnością o nich słyszałyście. Odżywka do rzęs, której cena przekracza dwieście złotych, a jej zawartość wystarcza na pół roku stosowania, naprawdę czyni cuda. Już po tygodniu aplikowania można zauważyć widoczne przyspieszenie wzrostu rzęs.

https://www.hitobuwie.pl/marki/presso.html

Jednak dostępne tańsze odpowiedniki może nie działają aż tak spektakularnie, niemniej jednak przyczyniają się do wzmocnienia i odżywienia włosków, co również wpływa na lepszy efekt po ich wytuszowaniu. Natomiast najstarsza i najtańsza metoda to oczywiście olejek rycynowy, który również wykazuje dobre właściwości odżywiające rzęsy.