Dobieraj kosmetyk do defektu cery

Dobieraj kosmetyk do defektu cery
https://www.hitobuwie.pl/marki/rwb.html Najnowszym trendem mody są złote suknie ślubne

Niestety wiele pań, choć wydawałoby się to oczywiste zapomina o ważnej kwestii podczas pielęgnacji skóry. Jak wynika z przeprowadzanych wywiadów wśród klientek gabinetów kosmetycznych, stosujemy preparaty, które nie są odpowiednie do typu naszej cery.

Wspomniane wcześniej dopasowanie kosmetyku pod względem wieku to jedno, natomiast dobranie go do problemu, z jakim aktualnie się zmagamy to drugie. Kupując kosmetyk kierujemy się najczęściej modą, wpływem massmediów, czy poleceniem koleżanki, w profesjonalnych gabinetach również panie umawiają się na zabieg, który tak cudownie pomaga koleżance.

Niestety to, że dany preparat świetnie sprawdza się u jednej z pań, nie oznacza, że wykorzystany przez inną osobę, będzie wykazywał podobne działanie. Jest to uwarunkowane tym, że każda z nas ma swój typ cery i skoro mamy tendencje do tłustej i błyszczącej skóry, nie stosujmy kremu do cery suchej. Nie bez powodu wszystkie kosmetyki mają etykietkę z opisem do jakiego typu jest przeznaczony, bowiem takie właśnie wykazuje działanie.